Знайшли дешевше? - дзвоніть, домовимось...

Мототехніка Івано-Франківськ Долина Надвірна Коломия Городенка Яремче Калуш Богородчани Тлумач Бурштин нові скутери мотоцикли квадроцикли мопеди продаж ціни фото : КВАДРОЦИКЛИ :

SharX 200

Наша цiна: 59 840 грн.


Наявнiсть на складi: так
Значення пакувальних розмірів мототехніки
Довжина, м. 1,70
Ширина, м. 1,10
Висота, м. 0,80
Маса, кг 221
Характеристики
Двигун, тип Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий, двохклапанний, примусового повітряно-масляного охолодження з окремим винесеним масляним радіатором. В конструкції двигуна інтегрований балансування вал для зниження вібрацій
Діаметр циліндра і хід поршня 63 x 57,4
Ступінь стиснення 10: 1
Обсяг, см3 177
Система харчування двигуна Карбюратор постійного розрядження (вакуумний мембранного типу), серія PF24
Система змазки Примусова з масляним насосом підвищеної продуктивності, встановленим в нижній частині картера для виключення масляного голодування в режимі їзди поздовжніх і поперечних нахилів до 38 градусів
система електроживлення АКБ 12V9А
Система запалювання Електронне (CDI) з електростартером і ручним стартером для запуску двигуна
Максимальна потужність, к.с. / об.хв. 10/7000
Максимальний крутний момент, Нм при об / хв. 11/6000
КПП Автоматична трансмісія, безступінчатий варіатор з положеннями Передній хід / Нейтраль / Задній хід
тип приводу Комбінований варіант: ремінна передача від двигуна до трансмісії + ланцюгової привід провідної осі (маркування ланцюга 530H)
Задній гальмівний механізм Монодісковий з гідравлічним приводом і однопоршневим супортом
Передні гальмівні механізми Дискові з гідравлічним приводом і армованими гальмівними магістралями
підвіска задня Маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором зі збільшеним ходом, гвинтові пружини із ступінчастим регулюванням преднатяга
підвіска передня Незалежна, подвійні A-подібні поперечні важелі, амортизатори зі збільшеним ходом, гвинтові пружини із ступінчастим регулюванням преднатяга. На торцевій частині кульових опор передбачені прес-маслянки для обслуговування
Колісні диски Легкосплавні, пофарбовані захищені від корозії катафорезного обробкою Передній і задній диски 10-ти дюймові
Максимальна швидкість, км / год 68
Витрата палива на л / 100 км 3,9
Вантажопідйомність, кг 155
Розмір шин передні / задні АТ23 × 7-10 - передні і АТ22 × 10-10 - задні
Обсяг паливного бака, л 5
Масо-габаритні характеристики
Кліренс, мм 283
Довжина, мм 1870 (загальна довжина з платформами багажників)
Ширина, мм 1 120
Висота, мм 1 140
Колісна база, мм 1240
Споряджена маса, кг 184Новий ATV SharX з єдиним для такого типу квадроциклів ультрасучасним мотором об'ємом 177 см. куб. з балансувальним валом. 

 

Двигун має обсяг 177 см. куб. з повітряно-масляним охолодженням (радіатор винесений вперед для кращого обдування) і вбудований балансування вал . Для тих хто сумнівається ми демонструємо наявність цього елемента на фотографіях нижче. Основна перевага - істотне зниження вібрації в різному діапазоні оборотів, Як наслідок значне зменшення напружуваного "сверблячки" по всьому квадроциклу. Додатковою особливістю конструкції двигуна є ще одна точка фіксації осі приводного вала через опору з підшипником, який встановлений на внутрішній стороні металевої кришки варіатора. Така конструкція сприяє розподілу навантаження на дві точки кріплення і на користь збільшення терміну служби приводного ременя. Коли вал на одній опорі (як зазвичай в конструкції подібних скутерних двигунів), щоки варіатора в будь-якому випадку мають більшу рухливість вібраційну і активніше «підгризають» ремінь.

 

Внутрішні ролики механізму варіатора мають нестандартний вага не менше 18 грам - це скоротило часовий інтервал відгуку робочого механізму передачі крутного моменту на різку подачу газу. Така конструкція забезпечує більш швидке, але не менш плавне зміна передавального числа і, як наслідок, більш активний набір швидкості.

Оптимізовано повітряний канал подачі повітря в простір де розташований механізм варіатора для мінімізації опору течією потоку повітря. На фото зліва вхідний патрубок, на фото праворуч вихідний патрубок ззаду за двигуном. Приводний ремінь PowerGrip від відомого виробника Gates.

Панель приладів скаже за себе сама.

 Оптика LED по колу. А ще в конструкції задніх ліхтарів передбачені два світлодіоди, які висвітлюють дорогу при переміщенні важеля КПП в положення Reverse (задня передача). У темряві - дуже корисна функція.Предусмотрено і наявність кнопки, яка активує аварійку.
Прожектор , встановлений попереду складається з 42 світлодіодів і світить не гірше дальнього світла як у багатьох авто. Він в квадрік SharX є стандартним оснащенням для даної версії.

 

 

В конструкції задніх ліхтарів передбачені два світлодіоди, які висвітлюють простір ззаду при переміщенні важеля КПП в положення Reverse (задня передача). У темряві - дуже корисна функція.

 
USB порт з двома розетками з різним Ампераж для різних джерел споживання. Акумулятор, реле стартера, комутатор і основні живлять дроти заховані під сидінням - спеціально вище і подалі від можливого контакту з водою.

Гідравлічні машинки механізмів управління переднього і заднього гальм обидві винесені на кермо. Керуючі дії здійснюються лівим і правим важелем на кермі. На деяких інших квадроциклах задній гальмо активується через ножну педаль. Але насправді це сумнівне рішення на такому типі техніки:
По-перше незручно правої ступні - у всіх розміри ноги різні і розташування педалі НЕ буде зручним для всіх. Кому-то точно не підійде.
По-друге - при їзді по нерівній поверхні права нога не матиме точку опори надійну, адже вона повинна знаходиться на важелі гальмівному, але упиратися або натискати на нього потрібно тільки в певний момент а не використовувати як точку для опора ноги.
По-третє - якщо ззаду пасажир, значить його ступні теж знаходяться там же де і ноги водія і він своїми ногами може заважати фіксованому розташуванню ноги водія, який через вплив може випадково активувати задній гальмо. На підніжці є два майданчики, які розташовані вище основної частини, але вони скоріше для більшої зручності посадки другого пасажира, оскільки на їх малій площі можна розмістити лише п'яту.
У SharXe опорні підніжки по всій площі вільні.

Кермо змінного перерізу має в підставі діаметр 28 мм а по краях 22 мм. Він має більшу міцність на кручення - що для квадроцикла досить важливо.

Сигналізація з функцією дистанційного запуску також є стандартним оснащенням моделі ATV SharX 200

 

 


Всі елементи рухливих частин і втулки які використовуються для кріплення важелів забезпечені прес-маслянками для поновлення мастила. Якщо шприцевать ці елементи регулярно - підвіска проживе довше.

На фото видно, що під самим квадроциклом немає виступаючих елементів. Конструкція рами добре продумана і виконана

Вiдмiнно!
Добре
Середньо
Погано
Дуже погано

Наш партнер: www.google.com.ua