Знайшли дешевше? - дзвоніть, домовимось...

Мототехніка Івано-Франківськ Долина Надвірна Коломия Городенка Яремче Калуш Богородчани Тлумач Бурштин нові скутери мотоцикли квадроцикли мопеди продаж ціни фото : ГЕНЕРАТОРИ :

БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР LIFAN LF5GF-4LS (ЕЛЕКТРОСТАРТЕР)

Наша цiна: 27 600 грн.


Наявнiсть на складi: так

     На етапі вибору генератора для забезпечення електроенергією будинку, квартири або роздрібної торгової точки у будь-якої людини виникає питання про необхідну потужність електрогенераторної установки. Насправді відповідь на це питання не така проста як здається, оскільки просто скалькулювати паспортну потужність споживачів, що підключаються, недостатньо. Наприклад, двокіловатний генератор може живити або електрочайник потужністю 2 кВт, або пилосос на 1 кВт, або холодильник на 300 Вт. Чому такий розкид? Справа в тому, що опір навантаження - це складова величина, вона складається з активного, омічного і реактивного, пов'язаного ємністю і індуктивністю приладу, що зсувають різницю фаз між напругою і струмом. Для лампи розжарювання, кімнатного калорифера та інших нагрівальних приладів реактивним опором у порівнянні з активним можна знехтувати, а ось обмотки електромоторів (пилосос, м'ясорубка, вентилятори, кондиціонери) з їх високою індуктивністю дають значну різницю фаз. В результаті доводиться застосовувати поправочний коефіцієнт потужності cos φ, що характеризує споживача енергії. І це ще не все. При пуску всі електромотори споживають струм у кілька разів більший, ніж у режимі роботи. Причому якщо ротору нічого не заважає почати обертатися (пилосос, вентилятор, електродриль), то стрибок струму невеликий та нетривалий. А ось якщо двигун відразу зустрічає опір (водяний насос, лебідка, бетономішалка), то пусковий струм досягає великих значень і здатний перевищити номінальний в десятки разів. Звичайно, можна відмовитися від використання ряду споживачів у момент енергопостачання від генератора та вибрати менш потужні варіанти. А як бути в ситуації, якщо все-таки сумарне споживання більше? Саме тому фактичний розрахунок необхідних параметрів часто призводить до того, що оптимальним варіантом для експлуатації буде генератор потужністю не менше 5 кв. Саме таким варіантом для Вас може бути модель LIFAN  LF5GF-4LS.  Будучи оснащеною 13 сильним двигуном LIFAN  LF188F (аналог HONDA GX390), об'ємом 389 см3, генераторна установка розрахована на віддачу 5,5 кВт пікової потужності. Важливим доповненням є стандартна силова розетка на 32 ампера, яка дозволить вивести всіх споживачів в один силовий провід і підвести його до електрощитка. Маючи на борту вбудований  електричний стартер з акумулятором (для простоти і полегшення запуску генератора), оснащення з двох розеток, блок AVR збільшеної продуктивності, лічильник мотогодин цей не літак буде справно постачати Ваші електроприлади потрібною кількістю. Чи варто згадувати про те, що використання міді як матеріал обмоток стартера і ротора, а також посилені елементи кріплення установки до рами є невід'ємними атрибутами зазначеної моделі, як і інших варіантів виробничої лінійки LIFAN.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)


На генераторах MUSSTANG встановлено сучасний автоматичний регулятор напруги, що забезпечує стабільність вихідної напруги в усьому діапазоні навантажень. Якість електроенергії генераторів, оснащених регулятором напруги, дозволяє використовувати їх для електроживлення спеціальних та побутових споживачів

Мідний дріт в обмотці збудження генератора

У навивці обмотці збудження генераторного модуля виробництва застосовується мідний дріт, оскільки саме цей матеріал забезпечить довготривалу роботу електроустановки, стійкість до перепадів електричного навантаження, а також здатний витримувати періодичні пікові навантаження без шкоди для генератора. Також при виробничому процесі контролюється надійність кріплень полюсів до корпусу, кріплення котушок на полюсах, струмопроводів та вивідних кінців.

Система захисту від низького рівня олії в ДВЗ

Ця аварійна система розроблена з метою запобігання пошкодженню двигуна при недостатній кількості масла в картері. При низькому рівні масла в картері загориться сигнальна лампа, і система захисту вимкне двигун, що запобігає його пошкодженню.

Вбудований універсальний цифровий індикатор режимів роботи відображає такі параметри

  • напруга на виході
  • частоту виробленого генератором струму
  • тривалість роботи бензинового генератора з моменту першого включення (мотогодин)

Роз'єми постійного струму для підключення та підзарядки зовнішнього акумулятора

Генератор оснащений виходом постійного струму 12, який використовується, в основному, для зарядки автомобільних акумуляторних батарей (12 В). Клема червоного кольору є позитивною "+", чорна - негативною "-". Підключення повинне здійснюватися згідно з полярністю.


Масо-габаритні характеристики
Габаритні розміри Д/Ш/В, мм 770 / 510 / 560
Споряджена маса (без урахування палива), кг 84 з АКБ
Датчик рівня палива в баці +
Системи захисту Датчик рівня масла у двигуні Запобіжник захисту від перевантаження генератора
Лічильник мотогодин +
Вилка для підключення споживачів 2 шт. - одна на 16 A та друга силова розетка на 32A
Модуль на 12 Вольт постійного струму (виходи) +
Параметри генераторної установки
Номінальна потужність, кВт 5
Максимальна потужність, кВт 5,5
Значення косинуса cosϕ 0.94
Кількість фаз одна
Напруга, Вольти 220
Частота, Гц 50
Модуль автоматичної системи регулювання напруги (AVR) +
Кількість розеток для підключення 2 шт ( 16 A та окрема силова розетка на 32A)
Тип запуску двигуна Електростартер / Ручний запуск
Клас захисту оболонки електроустаткування IP23
Параметри силової установки
Двигун, тип Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, з примусовим повітряним охолодженням
Об'єм, куб.м 389
Модель двигуна 188F / OHV
Потужність двигуна, к.с. 13
Заправний об'єм системи мастила, л 1,1
Місткість паливного бака, л 25
Витрати при роботі на бензині, л/год 2,7
Тривалість роботи на бензині, год. ≤8
Система запалювання Електронне безконтактне
Рівень шуму, дб 74
Значення пакувальних розмірів генератора
Довжина, мм 740
Ширина, мм 555
Висота, мм 590
Об'єм, куб.м 0,24


Вiдмiнно!
Добре
Середньо
Погано
Дуже погано

Наш партнер: www.google.com.ua